09902090383

09337734689

تهران، خیابان شریعتی، خیابان معلم

resume.webbyme.ir

تلگرام طراحی سایت وب من

09902090383

09127363007

Top

چه زمانی بهتر است استعفا بدهیم؟

چه زمانی بهتر است استعفا بدهیم؟

چه زمانی بهتر است استعفا بدهیم؟

می دانیم که همه ما آدم ها تقریبا بیشتر زمان خود را در محیط کار کنار همکارانمان سپری می کنیم.اگر عمر متوسط انسان را 65 سال در نظر بگیریم 40 سال از عمرمان مشغول به کار هستیم. چیزی در حدود 8 ساعت در روز یا بیشتر.
کار جزئی جدا نشدنی از زندگی است و ما با کارمان زندگی می کنیم، پس لذت بردن و داشتن احساس رضایت و همچنین پیشرفت داشتتن در کار زندگی مان را نیز تحت تاثیر قرار می دهد.
گاهی برخی از افراد عمر خود را به دنبال یافتن کسب و کار مناسب هستند و می خواهند قدرت و توانایی شان را ثابت کنند ولی ممکن است با سختی فراوان رو به رو شوند زیرا ممکن است کار مناسب با توانایی شان نباشد و یا با کار در جایی که دوست ندارند بعد از مدتی استعفا می دهند.

دو دلیل شایع وجود دارد که افراد تصمیم می گیرند از کار خود استعفا دهند:

از دست دادن اشتیاق

مردم برای حقوق گرفتن معمولا 8 ساعت در روز کار می کنند که بخش عظیم آن به دلیل ایمان و اشتیاقی است که نسبت به شغل خود دارند همین باعث می شود که شختی کار به دوش کشیده و یا هر روز صبح زود از خواب بیدار شوند و کار را شروع کنند.
اگر شما این اشتیاق را از دست داده اید و کارتان این انرژی را به شما منتقل نمی کند تصمیمی برای تغییر کار خود بگیرید.
ممکن است این تصمیم استعفا از کارتان باشد.

ثابت ماندن در کار

اگر مدتی است که در کسب و کاری مشغول به کار هستید، بدون این که پیشرفتی در کار داشته باشید یا مهارت جدیدی کسب کنید در واقع وقت خود را هدر داده اید.
پیشرفت رکن اساسی تکامل در زندگی است و کار بخشی از زندگی شماست. پس ثابت ماندن غیر طبیعی است زیرا همه جیز در اطرافتان به سرعت در حال توسعه است اما شما ثابت مانده اید.

 

ما به شما توصیه می کنیم کار خودتان را به راحتی از دست ندهید، مگر این که متوجه شوید در های موفقیت رو به روی شما بسته شده است.

 

مطالب پیشنهادی

8 راه برای تغییر تفکر از کارمندی به کارآفرینی

در محل کارم چگونه “نه” بگویم؟

با تیم استودیو طراحی وب من آشنا شوید.

هیچ نظری وجود ندارد

متاسفانه امکان گذاشتن نظر وجود ندارد.