09902090383

09337734689

info@webbyme.com

تهران، خیابان شریعتی، خیابان معلم

resume.webbyme.ir

تلگرام طراحی سایت وب من

09902090383

09127363007

Top

هزینه طراحی سایت

طراحی سایت

هزینه طراحی سایت

در طراحی سایت مهم ترین مسئله ای که برای کارفرمایان و افرادی که برای شرکت و بیزینس خود نیاز به وب سایت دارند مطرح می باشد “هزینه طراحی سایت” است. شاید برای داشتن سایت به شرکت های طراحی سایت تماس گرفته اید و با این موضوع مواجه شدید که قیمت طراحی سایت تعرفه ثابت و مشخصی ندارد زیرا هر شرکتی با توجه به شرایط انجام کار قیمت های متفاوتی را اعلام می کنند. در این متن می خواهیم دلیل تفاوت هزینه طراحی سایت را بررسی کنیم.

دلایل تفاوت قیمت طراحی سایت در بین شرکت ها:
نحوه انجام کار و پیاده سازی وب سایت یکی از مهمترین دلایلی است که هزینه طراحی سایت را تعیین می کند.اگر میزان استفاده از ابزارهای رایگان و آماده در مراحل مختلف طراحی سایت بیشتر باشد هزینه طراحی سایت و زمان تحویل سایت کاهش پیدا میکند.
طبیعتا اگر وب سایت از صفر به صورت کامل کدنویسی شود به مراتب هزینه آن از طراحی سایت با امکانات آماده ارزان تر است.

هزینه طراحی سایت داینامیک و استاتیک :

در طراحی سایت داینامیک، سیستم مدیریت محتوایی (Content Management System) وجود دارد که مدیریت سایت را برای مالک سایت آسان می کند تا بتواند سایت را مدیریت، ویرایش نماید و مقاله یا محصول درج کند. هزینه طراحی سایت داینامیک با CMS به تعداد و نوع امکانات جانبی و نوع قالب طراحی شده بستگی دارد. همچنین بهینه سازی سرعت وب سایت و به روز رسانی هسته اصلی سیستم برای امنیت و تکنولوژی در هزینه طراحی سایت تاثیر گذار است که به صورت دوره ای توسط شرکت طراحی سایت انجام می شود. ولی در طراحی سایت استاتیک، صفحات به زبان HTML ساخته شده است که امکان تغییر محتوا و مدیریت آن به آسانی سایت داینامیک نمی باشد. با وجود این که هزینه طراحی سایت استاتیک ارزان تر می باشد نباید نادیده گرفت که برای به وجود آوردن صفحه ی جدید باید مجددا هزینه طراحی سایت را پرداخت کنید ولی در سایت داینامیک مدیر وب سایت می تواند صفحه جدید را ایجاد نماید.
پس برای طراحی سایت خود به هزینه اعلام شده اکتفا نکنید و تصمیم نگیرید زیرا سایت شما علاوه بر داشتن ظاهری زیبا و جذاب و داشتن ظاهری ریسپانسیو نیاز به پشتیبانی و بروزرسانی مداوم دارد که در طراحی سایت داینامیک هزینه های شما در آینده کمتر خواهد بود.

هزینه طراحی سایت

مقالات مرتبط:

طراحی سایت داینامیک
طراحی سایت فروشگاهی
طراحی سایت ریسپانسیو
طراحی سایت استاتیک
تاثیرات طراحی سایت شرکتی در تجارت شما

هیچ نظری وجود ندارد

متاسفانه امکان گذاشتن نظر وجود ندارد.