درباره ما

ما تیمی از افراد متخصص با ایده های خلاقانه هستیم

استودیو طراحی وبِ مَن در زمینه طراحی و توسعه وب سایت، بهینه سازی موتورهای جستجو فعالیت می نماید. ما به عنوان یک شرکت طراحی سایت با اصرار بر تحقق مرزهای عملکرد وب سایت و ارائه خدمات با بهترین کیفیت در زمان و بودجه، ایستادیم تا شرکت ها و مراکز آموزشی و غیره را به سمت داشتن یک وب سایت مناسب و با کیفیت هدایت نماییم. کار گروهی و روحیه تیمی در تیم طراحی سایت از ویژگی هایی است که همیشه به آن پایبند بوده ایم. ماموریت ما به انجام پروژه و ایستادگی در حفظ اهداف داخلی مجموعه خلاصه نمی شود بلکه رضایت مشتریان است که درهای پیشرفت ما را باز نگه می دارد. بعد از گذشت نزدیک به یک دهه از فعالیت رسمی وبِ مَن، تصمیم گرفتیم تا فعالیت خود را در زمینه آی تی گسترده نماییم و خدمات شبکه و زیر ساخت را در فعالیت‌های خودمان اضافه نمودیم.

درباره تیم webbyme
15+متخصص و کارشناس
30+پروژه سئو
300+مشتریان بالقوه
10+سال تجربه کاری
ویژگی‌های webbyme

اهداف ما

در فرهنگ ایرانی حرف زدن از نقاط قوت و به اصطلاح تعریف کردن از خود معمولا مذموم انگاشته می شود. اما از طرفی « کار خوب را باید گفت ». رضایتمندی مشتریان بزرگترین سرمایه یک شرکت است و البته این امر با بهبود مستمر خدمات حاصل می گردد. ما در « استودیو طراحی وب من » هدف اصلی و نهایی خود را بر روی بهبود مستمر کسب و کار شما قرار داده ایم و تمام تلاش ما این است که جدید ترین فناوری های وب و آخرین امکانات آن را با کاربری آسان در اختیار شما قرار دهیم. ما برای امکاناتی که ارائه می دهیم همه روزه جدیدترین پیشرفت های دنیای وب را بررسی می کنیم. بسیاری از کارهای ما نتیجه استفاده از فناوری های نو و مهارت و خلاقیتمان است.


همه می دانیم که می شود در هر کاری آن را دلسوزانه و با جان و دل انجام داد که نتیجه محصول یا خدمتی با کیفیت بالا خواهد بود یا اینکه صرفا به ظاهر آن رسید و به سراغ کاری دیگر رفت. ما داشتن کیفیت در کارهایمان را انتخاب کرده ایم. به این ترتیب هم رضایت درونی از اثر سازنده ای که از خود بر جا می گذاریم داریم و هم معتقدیم در دراز مدت کیفیت رمز ماندگاری است.

اعضای تیم

ما چند نفر با یک هدف مشترک هستیم

بهاره مصفا-اعضای تیم

بهاره مصفّا برنامه نویس فرانت اند و طراح سایت

پریسا نبرد طراح رابط کاربری و طراح سایت

آیدا سلطانی

آیدا سلطانی کارشناس تولید محتوا

ایمان عباسی -اعضای تیم

ایمان عباسی برنامه نویس بک‌اند

شیرین علیایی-اعضای تیم

شیرین علیایی متخصص سئو

رضایت‌سنجی خانواده “وب بای می”

برای تکمیل این فرم از شما ممنونیم. هدف از تهیه فرم، تقویت کیفیت خدمات و بهبود عملکرد تیم ما می‌باشد.

بزن بریم!