سوالات خود را از طریق فرم تماس برای ما ارسال کنید

بعضی از سوالات متداول رو براتون به اشتراک گذاشتیم

چطوری سفارش طراحی سایت بدیم؟

هم میتونید از طریق شماره تماس با ما تماس بگیرید و هم میتونید از طریق فرم ، برای ما درخواست ارسال کنید تا ما در اولین فرصت با شما تماس بگیریم و بعد از مشاوه و بررسی ، سفارش طراحی شما رو ثبت کنیم و در سریع ترین زمان ممکن، طراحی رو شروع کنیم.

هزینه طراحی سایت چقدر میباشد؟

از اوجایی که شرایط هر سایتی با سایت دیگه متفاوته، طراحی سایت نمیتونه تعرفه ی ثابتی داشته باشه و بسته به نوع سایت، پشتیبانی، طراحی گرافیکی، اعمال سلیقه و نظر کاربر و مخاطب، سطح امنیت و سرعت سایت و المان هایی که هر سایتی ممکنه به آن نیاز داشته باشه، هزینه طراحی یک سایت میتونه متفاوت باشه.

چطوری سایتی که طراحی شده رو مدیریت کنیم؟

بعد از تحویل سایت به شما، تا یک ماه بصورت رایگان پشتیبان شما هستیم. همچنین، برای شما یک سری ویدئوی آموزشی جهت کار با پنل مدیریتی ارسال میکنیم. اما در صورتی که به هردلیلی نمیخواستین مدیریت سایت با شما باشه، میتوانید بعد از یک ماه، با ما قرارداد ببندید و با پرداخت یه هزینه ی معقول، پشتیبانی رو به ما بسپارید.

طراحی وب سایت چقدر زمان می برد

زمان کلی انجام طراحی و ساخت سایت با توجه و ویژگی های سایت متفاوته در صورتی که سایت به صورت اختصاصی طراحی بشه و از تکنولوژی های پیشرفته و پیچیده استفاده بشه زمان طراحی و ساخت افزایش پیدا می کنه ، البته زمان طراحی به نوع وب سایت هم بستگی داره به طور کلی سایت های شخصی و شرکتی نسبت به سایت های فروشگاهی زمان کمتری نیاز دارند.

طراحی سایت با کد نویسی اختصاصی بهتر است یا با وردپرس

جواب این سوال رو باید با توجه به نیازی که دارید داد، اگر امکانات پیچیده ای میخواید بهتره از طراحی سایت با کد نویسی اختصاصی استفاده کنید ولی پیشنهاد میکنیم تا با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما بهترین راهنمایی و مشاوره را به شما بدن.

فرم تماس

افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است