خدمات تولید محتوای سایت

با تولید محتوا اصولی و اختصاصی نفر اول شوید

با تولید محتوا، ورودی سایت شما افزایش می‌یابد. علاوه بر آن اعتماد کاربران سایت‌تان را جلب می‌کنید تا در نهایت به مشتری‌های وفادار شما تبدیل شوند.در این مسیر متخصصین تولید محتوا وبِ مَن همراه شما هستن تا مناسب ترین محتوا در وب سایت شما بارگزاری شود.

خدمات تولید محتوا وب من
خدمات تولید محتوا وب من

آمار جهانی از
اهمیت محتوا سایت

نرخ تبدیل مشتری

6 برابر سایر روش‌ها

ایجاد علاقه‌مندی

در 82% مخاطبان

جذب با وبلاگ اختصاصی

67% کاربران

احساس نزدیکی به برند

70% کاربران

اهمیت تولید محتوا

محتوا پادشاه است!

پیشتاز شدن در یک صنعت

با ایجاد محتوای مرتبط و آموزنده، تبدیل به یک منبع معتبر شوید برای هر آنچه که به تجارت شما مربوط است.

هدفگیری مشتریان واقعی

کسانی را به سمت خود جذب کنید که به زمینۀ کاری شما علاقه‌مند هستند و نیازمند خدمات شما می‌باشند.

جذب مخاطبان بیشتر

مطالبی مفید، سرگرم‌کننده و جذاب تولید کنید که باعث شود مخاطبان مشتاقانه با شما وقت بگذرانند.

 

چرا تولید محتوا با وبِ مَن

تولید محتوا سایت شما توسط کارشناسان محتوا وب من

  • تحلیل دقیق وضعیت فعلی پروژهشناخت اهداف کسب و کار و بررسی وضعیت امروز سایت با استفاده از داده‌های آماری و ابزارهای کاربردی
  • آنالیز رقبا و تحقیق کلمات‌کلیدی شناسایی عبارات پرجستجو و ارزشمند، آنالیز رقبا از نظر میزان و نوع ورودی، بررسی آمار حدودی از میزان جستجوی کلمات
  • ماهیت کلمات و هدف کاربر از جستجوآنالیز کلمات کلیدی و تحلیل هدف کاربر از جستجو به ما کمک می‌کند تا اهداف واقعی را از میان هزاران کلمه دست‌چین کنیم
  • تخمین میزان جستجو و اولویت‌بندیبا استفاده از گوگل سرچ کنسول و گزارشات ابزار کیوردپلنر اهداف خود را متناسب به میزان جستجو اولویت‌بندی می‌کنیم
  • نقشه انفجاری و ساختار درختیطراحی نمای شماتیک استراتژی سئو و انتخاب صفحات لندینگ متناسب با ماهیت کلمات
استراتژی تولید محتوا سایت

برگ برنده شما در وب سایت فارسی

خدمات ما در بخش بازاریابی محتوا به سه دسته اصلی تقسیم می‌شود؛ تولید محتوا، آموزش و نظارت بر تیم محتوای کارفرما، بهینه‌سازی و به‌روزرسانی محتوا.
خدمات پیشنهادی ارتباط مستقیم با توان اجرایی کارفرما در حوزه تولید محتوا و میزان تخصصی بودن موضوع سایت است که در مرحله ارزیابی و نگارش پروپوزال مشخص خواهد شد.

تقویم محتوا

نگارش مقالات تخصصی به ما کمک می‌کند تا در طیف گسترده‌تری از کلمات هدف‌گذاری کرده و در نقاط بیشتری از سفر مشتری با او همراه شویم. در ابتدای هر ماه و براساس سند استراتژی سئو موضوعاتی مرتبط و پرجستجو را انتخاب کرده و تقویم محتوای بلاگ را طراحی می‌کنیم.

فرآیند ایده‌یابی، نگارش محتوا، تصویر سازی و انتشار در سایت به صورت کامل توسط تیم محتوای وبسیما انجام شده و در پایان ماه گزارش عملکرد و میزان پیشرفت برای کارفرما ارسال می‌شود. برای سایت‌های تند محتوا مثل خبرگزاری‌ها و مجلات اینترنتی خدمات ما از جنس آموزش خواهد بود.

محصول نویسی

مدیریت فروشگاه اینترنتی چالش‌های بیشتری در مقایسه با یک مجله اینترنتی یا سایت شرکتی دارد. نگارش محتوای استاندارد برای محصولات، انتخاب دسته‌بندی‌های مناسب، برچسب‌گذاری هدفمند، انتخاب عنوان و توضیحات جذاب نقش مهمی در موفقیت یک فروشگاه اینترنتی خواهند داشت.

برای کسب و کارهایی با کمتر از 100 محصول این فعالیت‌ها مستقیما توسط تیم سئو وب من انجام می‌شود ولی اگر تعداد و تنوع محصولات شما زیاد است پیشنهاد می‌کنیم این دانش و تجربه به تیم محتوای خودتان منتقل شده و کارشناسان وبسیما آموزش و نظارت بر فعالیت‌های شما را برعهده بگیرند.

کپی رایتینگ

محتوای سایت محدود به مقالات و محصولات نیست. صفحه اصلی سایت و لندینگ‌های متنوعی در سایت‌های اینترنتی وجود دارند که نیازمند ارائه محتوای مفید و کاربردی هستند. فعالیت ما در این صفحات از جنس نگارش متن‌های طولانی و تصاویر متعدد نیست بلکه با انتخاب عناوین و کلمات مناسب مسیر دسترسی و انتخاب را برای کاربر مشخص می‌کنیم.

لندینگ نویسی معمولا در ابتدای پروژه و برای صفحات مهم سایت انجام می‌شود ولی با پیشرفت کار و اضافه شدن صفحات جدید این خدمات گسترش یافته و در بخش‌های بیشتری ارائه می‌شود. در صورت نیاز پیش از نگارش متن‌های اصلی در مورد چیدمان محتوا و معماری صفحات نیز پیشنهاداتی ارائه خواهیم کرد.

آموزش و نظارت

ارائه خدمات بازاریابی محتوا برای شرکت‌های خدمات محور و فروشگاه‌های اینترنتی کوچک که تعداد صفحات هدف آنها کمتر از 100 عدد باشد معنادار است ولی برای سایت‌های بزرگ و تندمحتوا یا کسب و کارهای تخصصی در حوزه‌هایی مانند پزشکی، اقتصاد، حقوقی و … برون‌سپاری محتوا امکان‌پذیر نیست.

در این شرایط پیشنهاد ما این است که فردی متخصص و مسلط بر حوزه فعالیت شما به مجموعه وبسیما معرفی شده و آموزش‌های لازم برای تولید محتوا متناسب با استانداردهای سئو و اهداف کسب و کار را دریافت کند.

پرسش و پاسخ 

پاسخ سوالات شما پیرامون خدمات تولید محتوا وب من

تولید محتوا در وب‌سایت چه فایده‌ای برای شما دارد؟

هدف اصلی ما از تولید محتوا در سایت، پاسخگویی به نیازهای مشتریان قدیمی و احتمالی است که ممکن است در آینده از خدمات ما استفاده کنند. در واقع، شما با تولید محتوای ارزشمند در حوزه کسب و کاری که دارید، علاوه بر آنکه تبدیل به یک مرجع تخصصی در زمینه کاری خود خواهید شد، اعتماد کاربران را نیز جلب خواهید کرد و همزمان گوگل نیز اعتبار سایت شما را افزایش می‌دهد. نتیجه تمامی این اتفاقات خوب، چیزی جز افزایش روزافزون مشتری نیست! مشتریانی که شما را به عنوان متخصص حوزه کسب و کارتان می‌شاسند و حتی حاضرند شما را به دیگران نیز معرفی کنند.

آیا تولید محتوا بر سئوی سایت هم تاثیر گذار است؟

شک نکنید! تولید محتوا یکی از مهم‌ترین اقداماتی است که جهت بهبود سئوی سایت خودتان باید انجام دهید. برای آنکه گوگل به شما اعتماد کند و رتبه سایت شما را افزایش دهد، باید مطمئن شود که هدف شما پاسخگویی جامع و شفاف به نیازها و سوالات کاربران است. تنها در این صورت است که گوگل تصمیم می‌گیرد تا رتبه بهتری به سایت شما بدهد و شما را به عنوان سایتی معتبر و مفید به کاربران خود پیشنهاد دهد. به خاطر داشته باشید که اولویت گوگل رضایت کاربران است، بنابر این سیستم خود را به گونه‌ای توسعه داده تا بهترین و ارزشمندترین سایت‌ها را به کاربران معرفی کند. بر این اساس تولید محتوای ارزشمند، مفید، جذاب و البته اصولی، یکی از مهم‌ترین شاخص‌های گوگل برای تعیین رتبه صفحات سایت شما در نتایج جستجو می‌باشد.

یک محتوای خوب باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

شما بهتر از هر کس دیگری پاسخ این سوال را می‌دانید! حتما تا به حال نیازهای خود را در گوگل جستجو کرده‌اید و صفحات و سایت‌های مختلف را دیده‌اید که هر یک به نحوی سعی کرده‌اند تا به سوالات شما پاسخ دهند. قطعا برخی از این سایت‌ها نظر شما را بیش از سایرین جلب کرده است. چرا؟! یکی از مهم‌ترین دلایل آن، مطابقت نیاز شما با محتوای تولید شده در آن سایت می‌باشد. در واقع، سایت توانسته بطور مشخص به نیاز شما پاسخ دهد. دلیل دوم، جذابیت محتوای نگارش شده می‌باشد. همه این‌ها را در کنار لحن صمیمی، بیان ساده و روان مفاهیم، استفاده درست از تصاویر، خوانایی بالا و … بگذارید. در نهایت هم باید اصولی را در نگارش این محتوا رعایت کنید تا گوگل هم بتواند محتوای شما را بفهمد. همه مواردی که به آن‌ها اشاره کردیم، عناصر نگارش یک محتوای ارزشمند و مفید از نظر کاربران و همزمان گوگل محسوب می‌شوند.

داشتن یک برنامه و استراتژی تولید محتوا چه کمکی به ما می‌کند؟

بدیهی است که یکی از مهم‌ترین عوامل موفقیت ما در هر زمینه‌ای، داشتن یک برنامه و نقشه راه هدفمند و روشن است. تولید محتوا هم از این قاعده مستثنی نیست. داشتن یک برنامه استراتژی به شما کمک می‌کند تا دید بهتر و روشن‌تری به بازار خود داشته باشید، نیاز مخاطبان خود را بشناسید و تولید محتوای خود را به هدفمندترین شکل ممکن انجام دهید.